قیمت پروفیل

قبل از خرید پروفیل بدانید

مجموعه آهن دمیر

آهن دمیر با سابقه 6 دهه  عضویت رسمی اتحادیه آهن فروشان تهران همیشه در تلاش ارائه بهترین قیمت آهن آلات منطبق بر درخواست مشتری میباشد

ما این گارانتی را میدهیم که قیمت آهن دمیر در تمامی آهن الات کاملا رقابتی و قیمت کف بازار آهن میباشد

پروفیل چیست ؟ انواع پروفیل

در صنایع ساختمان سازی و صنایع مختلف عمرانی از مصالح مختلف ساختمانی استفاده می شود که یکی از آن ها پروفیل است که بسیار پرکاربرد نیز می باشند .

در واقع پروفیل ها وسایل و تجهیزاتی هستند که در صنایع ساختمان سازی مخصوصا لوله و درب و پنجره و… و حتی در نمای ساختمان ها و یا در صنایع خودروسازی و یا ساخت چهار چوب درب های آهنی  نیز از آن ها استفاده می شود.

انواع پروفیل از لحاظ شکل ظاهری

پروفیل ها به دو حالت پروفیل های باز و بسته تقسیم می شوند که پروفیل های باز  شامل تسمه, نبشی, ناودانی و تیرآهن است که از آن ها استفاده می شود که می توانید در ابعاد و سایزهای مختلف در بازار آهن یافت میشود  و از پروفیل های بسته نیز در ساخت قوطی ها ولوله ها و پروفیل های کرکره های برقی و… استفاده می شود .

کاربرد پروفیل ها در صنعت ساختمان سازی و سازه  :

کاربرد پروفیل در ساختمان به این شکل است که می توان از پروفیل ساختمانی برای ساخت درب ها, پنجره ها, حفاظ, نرده  و کنار راه پله ها و …  از آن استفاده کرد

و در سایر صنایع نیز نقش بسزایی دارد به عنوان مثال صنعت خودروسازی, مبلمان, کشاورزی, نظامی و ساخت قطعات مختلف و … مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع پروفیل از لحاظ جنس و نحوه تولید

پروفیل های ساختمانی خودشان به چند دسته مختلف تقسیم می شوند که شامل پروفیل نوردگرم, پروفیل نورد سرد و پروفیل مرکب هستند که برای کارهای سبک ساختمانی مانند چهارچوب درب ها می توان از پروفیل نوردسرد استفاده کرد.

حال به معرفی کاربرد پروفیل در سازه  می پردازیم . در واقع پروفیل ها کاربردهای بسیاری در سازه دارند برای مثال برای آنکه مقاومت سازه ها در برابر ارتعاشاتی که ممکن است به وجود بیاید بیشتر شود عمدتا از پروفیل مرکب یا همان کامپوزیتی استفاده می شود که باعث افزایش مقاومت در برابر عواملی مانند زلزله و خوردگی و … می شود که سازه های بسیاری مانند پل های مختلف و… در مناطق مختلف کشور وجود دارد که در معرض چنین مشکلاتی هستند و باید از این پروفیل ها برای افزایش مقاومت در سازه ها استفاده کرد.

همچنین از پروفیل های گالوانیزه و آلومینیومی برای افزایش استحکام و مصرف بهینه انرژی استفاده می شود .

محاسبه وزن پروفیل آهن

برای محاسبه وزن پروفیل ابتدا لازم است از جدول استاندارد آن وزن قوطی موردنظرخودتان را پیدا کنید و سپس با فرمول زیرعمل کنید .

وزن پروفیل (کیلو) = تعداد * طول بر اساس متر * وزن مخصوص پروفیل (کیلو)

پروفیل سبک و سنگین چیست ؟

پروفیل سنگین برای مواردی که نیازمند تحمل نیروی زیاد هستند استفاده می شود و دارای تنوع و همچنین مصارف بسیار بالایی هستند و برای دستگاه های صنعتی و در ساختن شاسی های ماشین های سنگین و… استفاده می شوند و پروفیل سبک یا پروفیل مبلی هم دارای ضخامت 2 میلی متر و کمتر  است که از نوردسرد تولید شده و در مصارفی مانند ساختمان سازی , دوچرخه سازی, خودروسازی, ‌لوازم خانگی و… کاربرد دارد .

 

قیمت روز پروفیل

1
لیست محصولات

لیست مورد نیاز خود را به کارشناسان فروش ما از تلفن و یا ارسال از طریق واتسآپ به ما اعلام نمایید.

2
صدورپیش فاکتور

محاسبه تقریبی وزن و بررسی قیمت روز آهن آلات ارسال پیش فاکتور طبق لیست اعلام شده توسط کارشناسان ما

3
ارسال بار

ارسال بار از ۲۴ ساعت تا ۴۸ زمان گیر است, که ما تلاشمان این است که در سریع حالت ممکن تحویل شما شود.

4
پرداخت نهایی

بعد از مشخص شدن وزن بار از طریق باسکول مابه التفاوت مبلغ واریز میگردد تسویه نهایی صورت میگیرد